notariusz katowice parking dla klientów, jak do nas dojechać?

Weronika Majewska Notariusz Katowice

parking dla klientów

Uprzejmie informujemy, iż dla wszystkich klientów kancelarii notarialnej Notariusz Weroniki Majewskiej dostępny jest bezpłatny parking, usytuowany w podwórzu za kamienicą przy ul. Kościuszki 37 w Katowicach. W celu otwarcia bramy wjazdowej uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny (numer telefonu znajduje się również na bramie wjazdowej). Parking dla klientów kancelarii notarialnej oznaczony jest tablicą – parking dla klientów kancelarii notarialnej). Bezpośrednio z parkingu prosimy kierować się do windy znajdującej się w oficynie kamienicy (I piętro).

Zachęcamy również do korzystania z parkingu przed kamienicą przy ul Kościuszki 37.

Dojazd

Łatwo do nas dotrzeć samochodem oraz komunikacją miejska: tramwajem (linia nr 6 lub 16 – przystanek Plac Miarki lub Jordana) i autobusem (przystanek Mikołowska). Kancelaria znajduje się w pobliżu dworca PKP (pl. Andrzeja). Szczegółowe informacje w zakładce dojazd i parking.

Lokalizacja

Kancelaria notarialna znajduje się na I piętrze zabytkowej kamienicy w centrum Katowic przy ul. Kościuszki 37. W oficynie kamienicy znajduje winda z dojazdem dla osób niepełnosprawnych. W podwórzu kamienicy znajduje się prywatny parking dostępny dla klientów Kancelarii.

 

Wizytówka

Katowice, ul. Kościuszki 37+48 517 914 471kancelaria@majewska-notariusz.pl

9ebd8c26f8d0627026faa233ff13c43d

Przydatne linki (nawigacja):

Google Mapa

Targeo Mapa

Jak dojechać?