INFORMACJE KONTAKTOWE ORAZ UDOGODNIENIA

Istnieje możliwość umówienia się w dni powszednie poza godzinami pracy, jak również w soboty, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Czynności dokonywane są w kancelarii notarialnej, a w innym miejscu, jeśli przemawia za tym ich charakter lub wymaga tego sytuacja osobista klienta.

Siedziba Kancelarii Notarialnej znajduje się w Katowicach przy ulicy Tadeusza Kościuszki 37. Lokal Kancelarii Notarialnej usytuowany jest na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy, wyposażonej w windę oraz dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ważnym udogodnieniem dla Klientów jest wewnętrzy prywatny parking kancelarii znajdujący się w podwórzu kamienicy.

Kancelaria Notarialna znajduje się w Katowicach, w ścisłym centrum miasta, niedaleko centrum handlowego Galeria Katowicka oraz najważniejszych urzędów zarówno o charakterze lokalnym jak i regionalnym. Do Kancelarii Notarialnej można wygodnie dotrzeć komunikacją miejską – dworzec PKP (pl. Andrzeja) znajduje się ok. 300 m, przystanek tramwajowy (ul. Kościuszki) ok. 50 m oraz autobusowy (Pl. Miarki oraz ul. Mikołowska)  ok. 150 m od kancelarii notarialnej. Bliskość autostrady A4 pozwala na szybki i wygodny dojazd do Kancelarii samochodem. 

Dostęp do windy

prywatny parking
dla klientów

Copyrights 2022 © Kancelaria Notarialna Weronika Majewska | POLITYKA PRYWATNOŚCI | Strona wykonana przez Marketing Prawników